Renault Captur poleasingowe
123 ofert Renault Captur z 5 źródeł poleasingowych, roczniki 2016–2026, mediana przebiegu 31 611 km. Ten sam egzemplarz bywa wystawiony w kilku kanałach po różnych cenach — pokazujemy je obok siebie zamiast scalać.
- Ofert
- 123
- Mediana
- 79 900 zł
- Najtaniej
- 37 500 zł
- Najdrożej
- 118 900 zł
- Poniżej rynku
- 1
5 źródeł
tylko „kup teraz”
co najmniej 10%
Ile kosztuje Renault Captur według rocznika
Mediana i cena minimalna liczone wyłącznie z ofert „kup teraz”. Ceny aukcyjne są bieżącą ofertą w licytacji i jeszcze urosną, więc nie wchodzą do tych zestawień. Kolumna „Sprzedane” to mediana ostatniej ceny ofert, które zniknęły w ciągu 180 dni — najbliżej ceny transakcyjnej, jaką da się zobaczyć.
- 201639 500 zł88 000 km5 szt.
- 201739 900 zł75 871 km5 szt.
- 201847 990 zł84 760 km1 szt.
- 201949 900 zł69 653 km8 szt.
- 202054 900 zł83 601 km4 szt.
- 202157 500 zł84 044 km3 szt.
- 202271 900 zł58 027 km10 szt.
- 202377 450 zł38 131 km8 szt.
- 202479 400 zł26 843 km14 szt.
- 202593 400 zł13 802 km24 szt.
- 2026101 900 zł1604 km9 szt.
| Rocznik | Ofert | Od | Mediana | Sprzedane | Przebieg |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 | 88 900 zł | 101 900 zł | — | 1604 km |
| 2025 | 24 | 79 900 zł | 93 400 zł | 86 900 zł | 13 802 km |
| 2024 | 14 | 64 900 zł | 79 400 zł | 84 900 zł | 26 843 km |
| 2023 | 8 | 59 900 zł | 77 450 zł | 80 900 zł | 38 131 km |
| 2022 | 10 | 57 900 zł | 71 900 zł | 73 900 zł | 58 027 km |
| 2021 | 3 | 49 900 zł | 57 500 zł | 62 850 zł | 84 044 km |
| 2020 | 4 | 53 900 zł | 54 900 zł | 59 900 zł | 83 601 km |
| 2019 | 8 | 45 900 zł | 49 900 zł | 46 900 zł | 69 653 km |
| 2018 | 1 | 47 990 zł | 47 990 zł | 45 400 zł | 84 760 km |
| 2017 | 5 | 39 000 zł | 39 900 zł | — | 75 871 km |
| 2016 | 5 | 37 500 zł | 39 500 zł | 32 500 zł | 88 000 km |
Rozkład cen
Sama mediana nie mówi, czy rynek jest jednolity. Tu widać, czy oferty skupiają się wokół jednej ceny, czy rozpadają na dwie grupy.
91 ofert · najedź na słupek, żeby zobaczyć przedział
Cena a przebieg
Ile realnie kosztuje każde dziesięć tysięcy kilometrów na tym modelu — czyli czy opłaca się dopłacić za mniejszy przebieg.
Linia trendu: średnio −4574 zł na każde 10 tys. km · 91 ofert
Ceny według paliwa
- Benzyna86 szt. · 79 900 zł
- Hybryda3 szt. · 73 900 zł
- Diesel1 szt. · 54 900 zł
- LPG1 szt. · 54 900 zł
Ceny według nadwozia
- Hatchback88 szt. · 79 900 zł
- SUV2 szt. · 61 900 zł
- compact1 szt. · 69 900 zł
Masz Renault Captur? Wyceń swoje auto — po roczniku i przebiegu, na tych samych ofertach.
Oferty Renault Captur — najlepsze okazje
Wszystkie 123 z filtrami
Renault Captur
71 700 zł
rynek 84 000 zł · 7 porównań
Renault Captur
1.0 TCe Evolution
76 900 zł
Renault Captur
79 900 zł
82 900 zł
Renault Captur
75 000 zł
Renault Captur
78 900 zł
79 900 zł

Renault Captur
79 900 zł
81 800 zł
Renault Captur
82 900 zł
Renault Captur
82 900 zł
83 900 zł

Renault Captur
84 900 zł
Renault Captur
1.0 TCe Techno | Bezwypadkowy Niski przebieg Salon PL 1 właściciel
84 900 zł
85 900 zł

Renault Captur
79 900 zł

Renault Captur
85 900 zł

Renault Captur
86 900 zł
Renault Captur
87 900 zł

Renault Captur
82 900 zł

Renault Captur
89 900 zł

Renault Captur
89 900 zł

Renault Captur
89 900 zł
Renault Captur
91 900 zł

Renault Captur
94 900 zł

Renault Captur
89 900 zł
Renault Captur
99 300 zł

Renault Captur
99 900 zł

Renault Captur
91 900 zł
Renault Captur w leasingu
Auta poleasingowe sprzedają głównie leasingodawcy, firmy flotowe i dealerzy, czyli sprzedawcy wystawiający fakturę. Dlatego Renault Captur z tej listy można zwykle sfinansować leasingiem dla firm — tak samo jak nowy samochód, tylko przedmiotem leasingu jest konkretny egzemplarz używany.
- Wiek auta. Leasingodawcy ograniczają wiek samochodu na koniec umowy, więc przy starszych rocznikach sprawdź ten limit, zanim wybierzesz długość umowy.
- Faktura. Oferta z ceną netto oznacza fakturę VAT. Przy samej cenie brutto zapytaj sprzedawcę o formę sprzedaży.
- Leasing czy kredyt. Leasing jest dla firm. Kupując prywatnie, zwykle bierze się kredyt samochodowy.
Więcej: samochody poleasingowe w leasingu.
Renault poleasingowe w miastach
Renault Captur poleasingowe: najczęstsze pytania
- Ile kosztuje Renault Captur po leasingu?
- Ceny Renault Captur poleasingowego zaczynają się od 37 500 zł i sięgają 118 900 zł, a mediana to 79 900 zł. Najstarszy rocznik (2016) kosztuje typowo 39 500 zł, najnowszy (2026) 101 900 zł.
- Jaki przebieg mają Renault Captur po leasingu?
- Mediana przebiegu Renault Captur w naszej bazie to 31 611 km, liczona z ofert, w których sprzedawca podał przebieg.
- Jakie silniki mają Renault Captur po leasingu?
- W ofercie są: Benzyna (86 szt.), Hybryda (3 szt.), Diesel (1 szt.), LPG (1 szt.).
- Ile kosztuje Renault Captur z 2025 roku?
- Mediana ceny Renault Captur z 2025 roku to 93 400 zł (24 oferty „kup teraz”), najtańszy od 79 900 zł, przy typowym przebiegu 13 802 km. Oferty z tego rocznika, które zniknęły w ostatnich 180 dniach (czyli najpewniej zostały sprzedane), kosztowały typowo 86 900 zł. Więcej o Renault Captur 2025.
- Ile kosztuje Renault Captur z 2024 roku?
- Mediana ceny Renault Captur z 2024 roku to 79 400 zł (14 ofert „kup teraz”), najtańszy od 64 900 zł, przy typowym przebiegu 26 843 km. Oferty z tego rocznika, które zniknęły w ostatnich 180 dniach (czyli najpewniej zostały sprzedane), kosztowały typowo 84 900 zł. Więcej o Renault Captur 2024.
- Ile kosztuje Renault Captur z 2022 roku?
- Mediana ceny Renault Captur z 2022 roku to 71 900 zł (10 ofert „kup teraz”), najtańszy od 57 900 zł, przy typowym przebiegu 58 027 km. Oferty z tego rocznika, które zniknęły w ostatnich 180 dniach (czyli najpewniej zostały sprzedane), kosztowały typowo 73 900 zł. Więcej o Renault Captur 2022.
- Gdzie kupić Renault Captur poleasingowy?
- Mamy 123 oferty Renault Captur z 5 źródeł. Każda prowadzi do sprzedawcy, u którego dokonujesz zakupu, a my pokazujemy ceny, historię zmian ceny i ten sam VIN u kilku sprzedawców.
- Czy Renault Captur poleasingowy można kupić na raty?
- Zwykle tak, kredytem samochodowym. Warunki zależą od banku i od sprzedawcy, więc ratę sprawdzisz u kredytodawcy. Więcej o zakupie na raty.
- Czy Renault Captur poleasingowy można wziąć w leasing?
- Zwykle tak. Auta poleasingowe wystawiają głównie leasingodawcy, firmy flotowe i dealerzy, więc kupując na firmę, można je sfinansować leasingiem tak jak nowe auto. Warunki, w tym dopuszczalny wiek samochodu na koniec umowy, ustala leasingodawca. Jak wziąć auto poleasingowe w leasing.
- Leasing czy kredyt na Renault Captur?
- Przy zakupie na firmę zwykle rozważa się leasing, przy zakupie prywatnym kredyt samochodowy. To dwie różne umowy z innymi skutkami podatkowymi, więc kupując na działalność, warto porównać obie opcje z księgowym.
Inne modele Renault
136
Arkana
HatchbackBenzyna2021–2026od 53 900 zł · mediana 94 900 zł
109Austral
KombiBenzyna2023–2026od 89 900 zł · mediana 124 900 zł
104Clio
HatchbackBenzyna2012–2026od 21 900 zł · mediana 62 900 zł
88Trafic
MinibusDiesel2015–2026od 36 500 zł · mediana 133 850 zł
78Master
DostawczyDiesel2016–2026od 43 900 zł · mediana 118 750 zł
70
Megane
KombiBenzyna2008–2025od 9900 zł · mediana 54 950 zł
60Symbioz
KombiBenzyna2024–2026od 97 900 zł · mediana 110 000 zł
46Espace
KombiBenzyna2015–2026od 42 500 zł · mediana 126 400 zł
29
Kangoo Express/Van
FurgonDiesel2017–2026od 25 800 zł · mediana 88 706 zł
25Kadjar
HatchbackBenzyna2016–2022od 37 901 zł · mediana 54 900 zł
19Rafale
HatchbackHybryda2024–2026od 149 900 zł · mediana 169 400 zł
19
Koleos
KombiDiesel2018–2023od 59 900 zł · mediana 88 700 zł
Porównaj Renault Captur z innymi
Powiadomić o nowych Renault Captur?
Sprawdzamy 26 źródeł codziennie. Gdy pojawi się nowy Renault Captur — albo któryś z obecnych stanieje — dostaniesz maila.